Chalupa Na Skalce

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Na Sklace se nachází v centru obce Háj u Loučné pod Klínovcem a je vzdálena cca 1,5km od lyžařského areálu Klínovec.
Vybavení a služby
Patrová chalupa poskytuje možnost ubytování v pěti ložnicích pro celkem 16 lidí. V přízemí je společenská místnost se stolním fotbalem, barem a televizí. Dále se v přízemí nachází kuchyň (vybavená kuchyňskou linkou, myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou desku, troubou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a kávovarem), jídelní kout, obývák, a koupelna s WC. V prvním patře se nachází 5 ložnic, 2 sprchové kouty a 2 samostatné záchody.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímo u Chalupy je zastávka skibusu který vás v zimních měsících odveze k lanovkám a vlekům klínoveckého lyžařského areálu. Lyžování: Lyžařské vleky a lyžařské centrum Klínovec (1,5km). Ski areál nabízí 11 upravených sjezdovek, 4 lanovky a 7 vleků. Najdete zde lyžařskou školu i půjčovnu lyží. V okolí jsou také běžecké trasy, které se napojují na Krušnohorskou magistrálu. Cyklistika: V okolí Háje se nachází řada cyklostezek v okolí Klínovce, které procházejí malebnou horskou krajinou. Jsou propojeny hraničními přechody s cyklotrasami na německé straně Krušných hor. Koupání: Nejbližší krytý bazén je 1,5km od chalupy v hotelu Nástup (bohaté relaxační zázemí pro veřejnost), dále Sokolov (2 tobogány), Aquadrom ve Františkových Lázních, venkovní bazén v hotelu Thermal v Karlových Varech (celoročně otevřený), aquapark Klášterec nad Ohří, Kamencovo jezero v Chomutově, ale také koupání v Marienbergu, kde najdete řadu vodních atrakcí.
TOPlist